| sydhksisbb a întrebat:

Are cineva samsung galaxy ace? daca da spuneti-mi ce sa aleg ace sau iphone 4...

Răspuns Câştigător
| andrey96 a răspuns:

Eu am Galaxy Ace.Sunt foarte bune, mai rezistente ca un Iphone 4...depinde si de buget

1 răspuns:
| ELena30 a răspuns:

Si eu am Samsung Galaxy Ace. Il am de aproape 3 luni si sunt destul de multumita de el. La inceput si eu eram nehotarata intre el si Iphone 4, dar sa stii ca se aseamana foarte mult, aspectul si pretul difera insa. Dupa parerea mea Iphone 4 este cam "mare" pentru noi, fetele, Samsung GA este mai micut, mai delicat. http://www.yoda.ro/telefoane/iphone-4s-vs-galaxy-ace-plus.html gasesti aici tot ce ai nevoie sa stii despre cele doua telefoane. Eu am stat putin pe ganduri datorita camerei foto (Samsung are de 5 si iphone de 8) dar sa stii ca diferenta nu este foarte mare, Samsung face pozele foarte clar, la fel ca si iphonul care are camera de8. Alta diferenta ar fi memoria interna, daca o sa deschizi linkul de mai sus vei vedea ca samsungul are memorie interna de 3 gb si iphonul de 16/32/64 (mie sincer asta nu mi se pare asa de important). Oricum eu sunt multumita de samsungul meu, are sistem de operare android si este foarte performant, ti l recomand cu toata increderea :)