| blackangel95 a întrebat:

Are dreptul k politia comunitara sa te intalneask pe strada si sa te opreask si sa iti ceara toate datele tale personale fara sa iti spuna pentru ce le trebui, decat sa iti ea datele si sa iti suna la revedere. Eram cu o colega si un coleg veneam pe la 11 noaptea de la balul bobocilor si asa s-a intamplat. Voua vi s-a intamplat? Vreau parerile voastre plzzz. dau funda mare!

Răspuns Câştigător
| LaLa_5578 a răspuns:

WEIRD.Nu mi s-a intamplat asa ceva.Si dupa parerea mea nu e normal :/ Oricine ar fi.Cum adica sa imi ia datele personale, adica ce am facut sau pentru ce sa ii trebuiasca? Nu mi se pare deloc normal. Mi se pare ciudat.