| Hamsterica a întrebat:

Are voie un profesor sa scada nota la purtare cu pixu sunt o victica colaterala in cazu asta va rog nu ma condamnati!

Răspuns Câştigător
| Marialy a răspuns:

Nu! Profesorii au voie sa scada nota la purtare cu creionul, iar la sfarsitul semenstrului se va calcula si se va scrie cu stilou/pix cu gel rosu sau albastru asta nu mai stiu. Fundita, te rog frumos?

10 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ati facut sex in ora si v-a scazut media la purtare, sau cum? Fiindca altfel nu-mi explic de ce n-ai fost in stare sa nimersti categoria.

| WweEdge a răspuns:

Da,are voie dar nu se ia in considerare daca nu pune stampila...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ai voie sa postezi intrebarea asta la Dragoste si sex? Intrebarea va fi mutata.

| BoGhDaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Ivancea2 ma disperi la toate intrebarile comentezi si la a mea ai comentat ca am postat gresit dar eu am postat bine. Din curiozitate esti tr00l?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoGhDaN):

Posteaza intrebarile la categoriile corespunzatoare.Respecta regulamentul.

| BoGhDaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da esti cumva admin sau un tr00l nobb de 8-9 ani

| BoGhDaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da esti cumva admin sau un tr00l nobb de 8-9 ani ce so ganndit sa faca pe politaiul

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoGhDaN):

Ai grija cum vorbesti ca nu sintem de aceeasi virsta.

| BoGhDaN a răspuns (pentru anonim_4396):

No zi cati ani ai. TROOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ba da tea speriat rau profa de tehno laughing