| anonim_4396 a întrebat:

As avea o intrebare [poate putin stupidaxD]
cum imi tonifiez fundul? adica.nu stiu, sa fie mai tare, mai muschiulos, mai fermlaughing. nu stiu cum sa zic
ce ar trebui sa mananc sau sa nu mananc si ce exercitii ar trebui sa fac?
deja alerg vreo 20 de mi pe zi dar nu mi s epasre ca e de ajuns
ce as putea face?

2 răspunsuri:
| LoveStoned a răspuns:

Nu e stupida deloc, mai ales pentru o fata.
Foarte bine ca alergi. Daca si alimentatia e pusa la punct (fara sucuri, fast-food, dulciuri prea multe), atunci iti mai recomand un exercitiu cu care nu ai cum sa nu ai rezultate: fandarile
http://www.csid.ro/......i-5777312/

| puffika a răspuns:

Poate esti complexata de fundul tau.Da ce vrei ca asa dintr-o zi fundul tau sa fie ferm sau ce? Nu te mai complexa si continua asa.
Inca niste ponturi:-bicicleta
-role