| Baiattt a întrebat:

As dori ceva filme despre : oameni care muncesc din greu, oameni care incep de jos si termina sus, oamenii care se chinuie sa traiasca de pe o zi pe alta, oameni care de abia isi gasesc un job de munca si incearca sa se intretinta cum poate sau muncesc foarte mult la joburi mediocre ca sa se intretinta si etc

Dece cer aceste filme daca imi gasiti cateva... ca si eu acuma sunt pe drumul asta si vreau cateva filme inspirationale sau cum se zice ca sa stiu ce ma asteapta pe viitor happy

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Pai Uita-te la Expresul Polar copilul acela munceste sa ajunga la Mosul