| Idontcare69 a întrebat:

As dori idei de cadouri pentru majoratul iubitului meu, suntem impreuna de 2 ani si vreau sa fie ceva frumos. Despre el: este romantic,calm, ii plac bicicletele,muzica, tehnologia, ii place sa scrie. Sper ca v-au ajutat informatiile, chiar imi doresc sa ii fac o zi de nastere de neuitat, pentru ca il iubesc.

1 răspuns:
| DrGoogle a răspuns:

Daca e un tip romantic, atunci pregateste-te-i ceva romantic, imbracate in ceva sexy da foc la cateva lumanari pune niste muzica si da frau imaginatiei happy sigur nu v-a uita