| Georgiana199306 a întrebat:

As dori sa aflu ce pot face la administrarea afacerilor daca este o facultate de viitor dat fiind faptul ca am fost la profil uman si matematica nu am facut in ultimii doi ani?

Răspuns Câştigător
| gyovany95 a răspuns:

Scumpă Ruxi, având in vedere privatizarea în masă din țară și nu numai, consider că e o alegere mai mult decât înțeleaptă o astfel de facultate! Se caută specialiști în domeniu, deci e de viitor! În ceea ce privește matematica, lasă stresul, sunt noțiuni elementare, gen tabla inmulțirii și în reste tot felul de nimicuri, numite formule pe care le vei descoperi atunci!