| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt pe filologie si as dori sa intru la facultatea de economie si administrarea afacerilor, dar fiind pe filo este prea greu pentru mine, că matematica la liceu nu prea am făcut in cei doi ani.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa faci pregatire la mate sa te acomodezi putin ori oricum la facultate ma gandesc ca se cam ia de la 0 materia, saumacar de la nivelul admiterii si daca iti dai silinta si te duci la cursuri si seminare cred ca poti ajunge la nivelul ala.

| Crackman a răspuns:

Nimic nu este greu.
Am plecat de la tehnologic la o facultate de inginerie. am lucrat acasa saptamana de saptamana la fiecare laborator si curs eram acolo.
Nu te panica si lucreazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi mă? Să vă mai prind că ne faceți pe noi de la mate-info tocilari ratați că uite.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu, din contra, nu am spus așa ceva niciodata, pe mate-info consider ca este mult mai greu, si nu inteleg de ce dai raspunsuri care pentru mine nu au nicio relevanta.