| MindExplode a întrebat:

As dori sa citesc un roman de dragoste ce imi recomandati? Inafara de cartile Twilight.happy

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Maitreyi, pe aripile vantului, panza de paianjen (geniala), ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi, scrisoare de dragoste (mihail drumes, si asta geniala), cel mai iubit dintre pamanteni (marin preda)
Lectura placuta!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Invitatie la vals love struck

| LolaKissTheGirl a răspuns:

The Vampires Diares
Gossip Girl
Blue Bloods
Fascination

| κλάους a răspuns:

Invitatie la vals; x; x E super cartea...O am si in format pdf daca o vrei.

Dear John
A walk to remember
THE NOTEBOOK
The last song
La rascruce de vanturi
Message In A Bottle

| mean a răspuns:

Ion de Liviu Rebreanu
O scrisoare pierduta de Caragiale
Ultima noapte de dragoste intiia noapte de razboi

| Raluca27 a răspuns:

The vampire diariesbig grinFunda?

| pisikutza a răspuns:

Damnare -e geniala e cu un fel de ingeri cazuti
The Vampire diaries -seria
Nu plange sub clar de luna

| g3orgianna21 a răspuns:

Puterea dragostei ceva de genu

| chico_2212 a răspuns:

Jane Eire,dar trebuie sa stii ca odata inceputa cartea nu stiu daca o sa mai ai alte activitati, este f captivanta, este the best seler