| denyzo a întrebat:

As dori sa ma apuc sa creez muzica pentru ca imi place, iar unele persoane considerau ca am ureche muzicala si ceva ritm.
Cu cativa ani urma, am fost la un profesor sa ma testeze, la fel a spus si el.
Insa nu am nici o sansa, ma simt descurajata, nesigura pe mine.

Ce as putea sa fac?
Cam cat ar costa cursurile de canto in general?

1 răspuns:
| DralyaDary a răspuns:

Hei, si eu compun muzica, eu te sustin e o idee buna. La mine in oras costurile sunt in jur de un milion pe luna, e posibil sa fie la fel si la tine. happy