| WALexandra a întrebat:

As dori sa urmez o facultate in Germania, ma poate ajuta cineva cu detalii despre acest lucru? ( Sunt clasa a XII - a, profil Filologie )

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna Sa sti ca in strainatate este foarte greu.Se face multa carte. Daca te simti pregatita sa faci fata la atatea greutati iti urez de acum bafta.Un sfat:Nu te duce acolo daca nu ai pe nimeni cunoscut in tara aceea.Pa-pa Sper ca te-am putut ajuta

| WALexandra explică (pentru croissant):

Am,tocmai de aceea vreau sa ma duc acolo. Si sper sa ma descurc. :*

1 răspuns: