| PhenNnom a întrebat:

As putea sa imi gasesc undeva de lucru? Am 17 ani.Si vreau sa fac cu mana mea niste banuti?! Ceva idei aveti, cam unde as putea sa ma "angajez" >?

3 răspunsuri:
| Infern0 a răspuns:

Buna.1.Mai bine ta faci cantareata si castigi banilaughing dar cred ca nu e o idee rea2.La un supermarket3.Doctorita sper ca te-am ajutat. Funda te rog?happy

| Infern0 a răspuns:

Aaaa credeam ca esti fata scuzelaughing

| PhenNnom explică:

Nu am mai auzit de "baiat cantareata". Mersi pentru sugestii, dar mai astept raspunsuri... Poate mai sugestive...La 17 ani nu ma pot baga intr-un supermarket, si nici nu ma pot face "doctoritz".