| Welcome.to.my.word a întrebat:

As vrea ca de la toamna sa incep un sport.
Dar nu stiu ce sa aleg.
Handball : joc si la scoala, stiu cat de cat regurile, si mi-ar prinde bine sa joc deoarece nu fac parte din echipa clasei si mai mult stau degeaba toata ora.

Volei :Nu am jucat niciodata, si as vrea sa incerc ceva nou. Am auzit ca va fi distractiv, si mereu am vrut sa joc.

Orcum, voi ce preferati Handball sau Volei?
happyDe ce?

3 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Încearcã-le pe amândouã, si vezi care-ti place mai mult. happy eu prefer Volley-Ball, mi se pare mai distractiv.

| Anelisse a răspuns:

Eu prefer volei. dar depinde de tine
. eu as vrea sa ma apuc de inot, este unul din sporturile cele mai eficiente si frumos

| anika33 a răspuns:

Volei... mi se pare mai distractiv happy. acum e alegerea ta.