| Myr3ll1994 a întrebat:

As vrea niste id-uri (fete sau baieti nu conteaza) cu care sa pot povesti povesti de groaza deoarece ma pasioneaza foarte mult. Astept id-urile voastre

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Id_cu_care_poti_povestii_povesti_de_groaza@ymail.com

| aniitaa a răspuns:

Eu ti las da dar nu cred ca am vz prea multe filme de groaza ca tine ca vad k esti pasionat

| Myr3ll1994 explică (pentru aniitaa):

Nu chiar pasionat dar imi place sa vorbesc cu cineva despre lucruri paranormale

| MyNameIsAxy a răspuns:

Auzi, mi-ai lasat un mesaj. Nu-ti pot raspunde. Lasa-mi tu id tau si dau eu add.