| AnishM a întrebat:

As vrea si eu sa-mi lasati cateva id-uri de fete si de baieti. Fetele cu varsta cuprinsa intre 9 si 11 ani si baietii cu varsta cuprinsa intre 13 si 15 ani. Astept id-urile voastre. Multumesc!

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cauti prieteni la 9 ani? Sau faci un studiu? Suna putin dubios anuntul tau.

| Ghindă a răspuns:

Black.eyes1234@yahoo.com

| alish a răspuns:

Analaughing uitate la intrebarile mele si ia de acolohee hee si chestia cu fete de 9 anihee hee lolwinking

| alish a răspuns:

Aaaa ok atuncilaughing dar totusi uitate la intrebarile melelaughing

| AnishM explică:

Nu mh.laughingfetele nu sunt pentru minelaughing