| No10 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi iau o replica iphone 6. Ce parere aveti despre acesta, sau ati avut careva? Merita sa dau 100 euro pe el?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ti-o fi norocul, replica e replica, daca ai noroc merge, daca nu crapa a doua zi.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| Adry05 a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei telefon pentru o luna, da. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replicile nu sunt prea bune. Mai bine iti iei un original sau un telefon de la alta marca.

| blAster85 a răspuns:

Nu te complica

| J3nnif3r a răspuns:

Mai bine iti iei unul secondhand vezi olx (si altele sau resigilate).
Replica o sa mearga ok cat timp iti arata ala ca e "mai bun ca originalul" si ca numai fraierii dau bani pe originale si ma rog ce vrajeli mai baga pe acolo. Ideea e ca imediat ce ajungi cu el acasa o sa inceapa sa faca figuri, initial minore pana nu o sa mai mearga.

| CătălinFD a răspuns:

Mai sigur e sa nu iti iei
De obicei se strica foarte repede

| RobyRobertoAdevarat a răspuns:

Bai praduitorule, mai bine iti iei un telefon mai ieftin decat iphone-ul original decat replica, e de 100x mai bun, presupun ca vrei sa iti iei sa pari barosan ca mine dar eu zic sa nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RobyRobertoAdevarat):

Asa,ca si aroganta, cum se fac muschii la tine, trompetistule?

| RobyRobertoAdevarat a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai praduitorule, eu trompetist nu sunt, poate ca sunt arogant desi spun adevarul, dar macar nu sunt invidioswinking

| radummm a răspuns:

Maxim 2 zile

| Marinescu_Marius_1986 a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita. Daca tot vrei sa iti iei un telefon cu buget mic dar performant iti recomand ceva de pe smartphonia.