| Heleny a întrebat:

As vrea sa citesc o carte de groaza, dar nu stiu care, adica nu prea stiu carti de groaza! Dati'mi niste idei! Dau Funda!

Multumesc anticipatlove struck!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conacul groazei, voalul negru, raurile intunecate ale inimii, cadavrul care rade, chinuiestei pe copii, mana dreapta a diavolului, imparatul mustelor, somnambulii, codul secretelor, cartea mortilor, mobilul, noaptea papusilor, noapte cu soare, amurg, torment, vocile, luna noua, eclips, zori de zi, Razbunarea piticilor de gradina, fantoma de la teatru, plaja bantuita, zambeste si mori, sa devenim invizibili, teribilul om de zapada din pasadema, sange de monstru, blestemul mumiei, bun venit in tabara de cosmar si sper sa iti fi fost de ajutor si apropo imi dai funditasmug

5 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Incearca orice carte de Stephen King.

| Paty3 a răspuns:

Ucenicul Vraciului, Blestemul Vraciului, Batalia Vraciului, Greseala Vraciului sunt foarte frumoase. happy Fundita?batting eyelashes

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Ruinele de scott smith este o carte foarte buna dupa parerea mea, cred ca vreme de 2 saptamani dupa ce am terminat-o doar la ea mi-a stat gandul.mult suspans si drama, o poveste captivanta, inspaimantatoare, cu un final dureros.merita sa o citesti. este si un film facut dupa aceasta carte, la care insa nu am apucat sa ma uit inca. http://www.youtube.com/watch?v=vzdto154_to
o seara placuta! :D

| kenny_2797 a răspuns:

Cocosatul de la notre-dame

| Florinnaa a răspuns:

,, conacul groazei'' sau,, casa de ceara''big grinfunda?