| aymar29 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu. ce sa fac ca sa il cuceresc pe baiatul pe care il plac daca e la mine in clasa?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu prea se fac legaturi intre colegii de clasa din cate stiu eu, e cea mai mare gresealahappy pentru ca te vezi zilnic si ii descoperi defectele si tot asa, si ajungeti sa va certati aiurea.

| bubblesx a răspuns:

Bagata si tu in vorba cu el.
dupa invita-l undeva :in parc, la o cofetariethinking
si de aici vedeti voi ce facetibig grinwinking:*
bafta>big grin

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Date si tu pe langa el, baga-te in vorba cu el si zambeste multbig grin

| mary9014 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu el, macar pe mess la inceput, intreaba-l de teme, incearca sa-l privesti in ore mai frumos decat alte fete dar ai grija sa nu ramai holbata la el baietilor nu le place sa fie urmariti:te uiti putin lasi capul in jos, vezi daca si el te priveste chestii din asteatongue. Nu mai stiu ce sa-ti zic; la inceput incearca sa vorbesti cat mai mult vezi dk si el pare interesat sa vorbeasca cu tine si iti explica ceva cu multe detalii si gesticuleaza inseamna ca si el vrea sa te impresioneze.Altceva nu mai stiu ce sa-ti zic.Succes! pup:*

| xlife a răspuns:

Prima data inainte de toate u esti cea care vrea sa il cucereasca dar nu trebuie ca tu sa il inviti in parc sau la cofetarie s. a. m. d. eu cred ca este destul de simplu. inainte de toate observl cu atenti. observa daca este retras sau iii plac fetele si compania lor. daca este asa eu as face urmatorul lucru. intr/o zi dupa ore as merge in aceeasi directi ca si el. pe drum veti povesti de vreme si banalitati. insa nu este important decat despartirea. inainte sa va despartiti sarutal pe obraz. insa nu pe amandoi ci doar pe unul. si spune asa. Mi-a facut placere sa vorbesc cu tine. PA PA.
Acum urmeaza o parte la fel de inportanta. la scoala a doua zi inbracate cat poti u de provocator dar nu vulgar si incearca sa nu vorbesti cu el. in schimb chiar poti sa il eviti. si sa vb cu alti baieti. incearca sa te faci auzita. si cand te vede el, aude sa razi putin mai tare decat de obicei. asta o sa/l faca sa isi doreasca ceva. insa nu o sa fie sigur ce vrea. insfarsit.
Urmatoarea zi de scoala va fi la fel, apoi la fel. dupa 2-3 zile vorbeste cu el. insa sa fi ranjata mai mult decat de obicei. sa se simta mandru ca vb cu tine. si tot asa. daca faci toate astea in scurt timp o sa te invite intr-un parc la un suc la un film cine stie. depinde de buzunar... Success si nu uita fi provocatoare.