| Maria12344 a întrebat:

As vrea sa-i fac un cadou virtual prietenului meu dar nu prea am idei.In 16 martie e ziua lui dar nu avem nici o sansa sa fim impreuna....niste idei?happy

4 răspunsuri:
| DeeaCrissTina a răspuns:

Pai ai putea sa faci un colaj cu imagini cu voi doi si sa-i scrii o urare frumoasa in care sa va amintiti de momentele petrecute impreuna. Sper ca te-am ajutat! happy

| AndraTpu a răspuns:

Http://www.cadouri-funny.eu/ Ii poti trimite un coletel :)

| neutrino a răspuns:

Poti folosi serviciile Postei Romane. Pachetul, cu, cadoul tau, cu siguranta va ajunge la el. Cadoul virtual nu mai este nici pentru copii.

| Maria12344 explică (pentru neutrino):

Din pacate e in alta tarasad