| Lorryyyy a întrebat:

Luna aceasta este ziua prietenului meu big grin ce cadou ar trebui sa-i fac? Suntem de o luna impreuna... dar nu am idei... fundita celei mai bune idei :*

4 răspunsuri:
| SimoDR a răspuns:

Daca in timpul asta ati facut vreo fotografie impreuna, ma gandesc ca poti sa mergi la un magazin specializat si sa comanzi o cana, un tricou sau, de ce nu, o pernuta, personalizate cu imaginea voastra. Nu costa prea mult si e un cadou frumos. Plus ca poti sa alegi fondul de culoare si sa adaugi un text, care vrei tu.

| denisuku a răspuns:

Andrei...un animal de companuie nu este cea mai buna idee... Poti sa ii intrebi pe prietenii lui ce isi doreste sau daca nu ai aceasta posibilitate poti sa faceti o poza impreuna pe care sa o inramezi.Sigur i-ar placea daca te iubeste cu adv.
Sper ca ti-am fost de folos!

| SNOWTIGER a răspuns:

Ceau vezi ce lucruri ii place sa faca sau incearca sa ii ei un ceas un parfum un se t de parfumuri cu deodorant si cu sampon o sa-i placa sigur

| andreiTPU2 a răspuns:

Incearca sa ii iei un ceas...Cine stie, poate asta isi dorste...sau poti cumpara un animal de companie.