| Ancutzaaaa a întrebat:

As vrea sa imi dati niste idei de scenete pentru Balul Inimioarelor ( Indragostitilor)...gen: cum ne-am cunoscut. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| KittyEyes a răspuns:

Ok! Deci sa zicem ca o prietena de ata a avut un iubit cu care ai facut cunostinta, iar un prieten al iubitului prietenei tale era prin imprejurimi si ti-a facut si cu el cunostinta. Pana aici sper ca ai inteles ceva laughing. Si ati inceput sa vorbiti, apoi v-ati mai apropiat cat mai mult (sufleteste) si v-ati indragostit unul de celalat. Sper ca iti place ideea. Bafta in continuare!winking

| Ancutzaaaa explică (pentru KittyEyes):

Hey merci mult de idee dar sceneta trebuie sa fie doar in 2...adica eu si partenerul meu straight face m-am gandit si eu la ceva sceneta si mi-a venit in minte ceva de genul: eu stau pe un scaun si apare el apoi incepe sa vorbeasca cu mine...mai bine spus sa se dea la mine iar eu sa nu il bag in seama dar nu prea stiu ce replici sa folosim straight face