| zambetultau a întrebat:

As vrea sa imi recomandati si mie niste carti romane ...de dragoste sau aventura sau viata unei persoane ador cartile astea ...plizzz multumesc

Răspuns Câştigător
| OnutzZa_2537 a răspuns:

Invitatia la vals de M. Drumes e besstiala:X:X
acum am inceput sa kitesk `Poveste de dragoste`dar nu stiu cum o fi happy
sper sa iti plakaa

funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| alish a răspuns:

Buna:X eu acum citesc elevul dima:X sh e ff frumoasa:X, am mai citit asa: lorelei, twilight[toate 4 cartile], o calatorie-n jurul pamantului, capitan la 15 ani...:X sh multe altele:X dar astea sunt cele mia frumoaseee :X :X :X poti sa mai citesti sh : panza de paianjen sh pe drumuri de muntebig grin bft te pup:X

| CartideCitit a răspuns:

Carti de dragoste : http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste.
Carti de aventura : http://www.cartidecitit.ro/Carti-Aventura.
Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate.

| zambetultau explică:

Ms pentru raspunsuri mai astept si altele

| zambetultau explică:

De cine este scrisa povveste de dragost?