| adrian_7273 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un sport de contact care este full contact dar am o oarecare retinere fata de efectele acesturi sport... vanatai sange Voi ce credeti ca ar trebui sa ma apuc de un astfel de sport(mentionez ca sunt bine facut. merg si la sala) sau daca am o retinere sa nu ma apuc?

3 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Apucate, icearca, vezi daca iti place si nu te mai gandi la efectele acestui sport, esti tanar te vindeci repede si daca stii sa te feresti nu vei avea astfel de probleme (l-ai vazut pe Lucian Bute cum arata nici nu zici ca face box ) asa ca incearca

| Bloo2 a răspuns:

Sport de contact thinking ai putea incerca kickbox. daca ai retineri inseamna ca nu vrei cu adevarat sa faci asta big grin noroc.winking

| madalykuka a răspuns:

. sportul face bine si nu cred ca te poti lovi chiar asa de rau incat sa ai o retinere asa mare.
poate peste 2 luni o sa ne zici ca esti inebunit dupa acel sport si in plus iti poti face multi prieteniwinking
nu sti pana nu incerci,
sau poti sa incerci si daca nu-ti place incerci altul sau te lasiwinking
dar nu cred ca te vei lasa de un sport dupa ce incepi si cunosti cateva chesti esentialewinking
succes :*