| Anonim19372515 a întrebat:

As vrea sa ma ingras, cum pot face asta? Am 44 de kg la 1, 65 si nu e deloc ok..de mancat mananc doar ca nu ma ingras mai deloc..nu mai suport sa nu stea nimic bine pe mine si sa nu ma simt deloc bine in pielea mea.Am incercat sa fac sport insa nu-mi permite sanatatea, am niste probleme de sanatate care nu-mi dau voie sa stau mult in picioare, sa fac efort sau sa obosesc.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~As vrea sa ma ingras...am niste probleme de sanatate~

păi cele două nu prea se impacă, nu?

| Anonim19372515 explică (pentru sierra1):

Problemele de sanatate le tratez, daca la asta bati, insa nu sunt grave.Am intrebat daca as putea face ceva ca sa mai iau in greutate?‍♀️

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim19372515):

Am intrebat (cu alte cuvinte) dacă nu-ți periclitezi grav sănătatea doar de "dragul" ingrășării

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cât vrei sa iei în greutate? Apoi vei dori sa slăbești!