| Bluester_5390 a întrebat:

As vrea sa ma tai la mina, dar la mine se vad venele, adica sunt aproape. Dati-mi un sfat cum sa ma tai, ca sa nu ajung la vene, va rog mult.

10 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Esti un/o cretin/a.

| DuLcyK a răspuns:

Baii ce faaci tu nu este bine de loc, de ce ai vrea sa te tai? S-au suferi de ceva? Sfatul meu este sa nu te tai asa este cel mai binewinking

| ButterflyGy a răspuns:

Pai daca vrei sa te tai la mana, nu vrei sa-ti tai venele? da-i adanc

| Bluester_5390 explică:

Eu vreau sa ma tai cu lama, doar sa incerc, am auzit ca asa te simti mai bine si uiti de durere, asa ca dati-mi un sfat cum sa ma tai ca sa nu ajung la vene, dar tot felul de "nu te taia"

| Bluester_5390 explică:

Va rogg, mult spuneti cinveva cum sa fac ca sa nu ajung la vina, ca eu nu vreau sa ma sinucid, vreau doar sa ma tai, si numa odata,,, va rog cineva care a mai incercat spuneti cumm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa ma tai cu lama, doar sa incerc, am auzit ca asa te simti mai bine si uiti de durere, asa ca dati-mi un sfat cum sa ma tai ca sa nu ajung la vene, dar tot felul de "nu te taia"

Esti mult prea prost, poate depasesti si limita.Mai tu vrei sa scapi de durere taindu-te? :O Da e cea mai buna idee.
Toti ar trebui sa se dea cu capu de pereti sa nu-i mai doara capu si sa se arunce in fata trenului ca sa se simta mai bine.
Mult prea prost esti

| cffc a răspuns:

Dacă vrei să te tai fă-o dar nu la vene, mai sus pe mină, și eu am făcuto cu acul.

| Mihai_Vlad_1998 a răspuns:

El sau ea va rugat ceva si voi trebuie sa-i raspundeti la intrebare nu sa al criticati.Nebuni sunteti voi.Bluster si eu cand sunt suparat sau nervos ma tai cu lama si dupa ma simt mai bine.Se zice ca, cand te tai este produsa morfina si nu te doare. Daca nu vrei sa te tai tare doar cu varfu la lama te zgari un pic cat sa curga sange dupa se usuca si ramne cicatrice alba.Eu mi-am taiat venele de 2 ori la scoala si acasa.Traiesc acum fiindca mereu a fost cineva care a anuntat salvare.Sau daca te temi sa te tai cu lama (ai grija ca imediat iti aluneca si taie pana la os lama) poti sa te zgari cu compasu pana curge sange. Dupa asta o sa prinzi curaj si o sa-ti mai faci.

| Cocolinnutza a răspuns:

Eu spun sa nu te tai pentru ca o sa ai probleme de sanatate si o sa innebunesti rau de tot si daca incerci atunci chiar ca o sa-ti ajunga cutitul pana la vene...deci nu e ok deloc.

| RoxanaAnomis a răspuns:

Vai de tine! Unde te duce pe tine gândul, copilule? Dacă te tai, înseamnă că ai probleme mari cu creierul! Uite la ce vă duce mintea...