| samananca a întrebat:

Am si eu o intrebare ...imi place de o fata pe care am indragito cu vreo 3 luni in urmam, am duso de citeva ori acasa, de citeva ori am mers de mina prin oras, ea zice ca nu vrea sa se intilneasca cu nimeni, dar deseori cind apar pe sait imi scrie ce mai fac cum la mine. Intrbarea mea e ca nu stiu ce metoda sa mai incerc ca sa o cuceresc, poate imi dati voi vreun sfat dau FUNDA VA MULTUMESC ANTICIPAT

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mai mergeti de cateva ori de mana prin oras. Nu fii prea insistent, imprieteneste-te fara sa fie obligata la ceva si fara declaratii pretentioase, ii poti da cate o floricica dar sa fii spontan si natural, cum ar fi sa rupi o floare pe loc si sa i-o daruiesti in timp ce va plimbati. Poate e inca nesigura daca vrea sa iasa cu tine, asa ca fa-te placut, simpatic. Sau poate deja a decis ca nu vrea sa iasa cu tine si pana apare cineva interesant spune ca nu vrea cu nimeni. Nu fii asa serios, distrati-va impreuna. Daca nu vrea, macar ai o amica cu care te simti bine si poate te ajuta cu sfaturi cand o sa iti placa altcineva.

| BlueBird a răspuns:

Masina de la avatar laughing.

| razvan1305 a răspuns:

Mane fetele sunt mai,, simple" le plac lucrurile simple nu incerca sa ii dai 3 insule la picioare sa o cuceresti. Fa ceva simplu si de efect cum ar fi sai dai un trandafir si sa-i spui ca o iubesti, e mult mai simplu si eficient decat sati bati capu cum sa faci pe superman, fii cinstit si sincer cu ea si ar trebui sa aprecieze

| nobody_4657 a răspuns:

Daca chiar esti interesat de ea, o sa incepi sa o asculti, sa o determini sa aiba incredere in tine, sa fiti pentru inceput 2 prieteni f buni. poate ca pe parcurs ea o sa'si dea seama ca tu tii cu adevarat la ea. poate ca ea inca sufera din cauza unui dobitoc, si atunci e clar ca ii este greu sa se ataseze iarasi de o persoana insa timpul le rezolva pe toate. succes big hug

| rainbow_8592 a răspuns:

Ia`o usor si da`i timp.
Prin faptul ca va`ti tinut de mana prin oras sau ca a venit la tine acasa inseamna ca nu ii esti nici ei indiferent.
Surprinde`o cu diferite gesturi si acorda`i atentie, poate poate iese cevabatting eyelashes

| crysstyann a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea si ca vrei sa fi cu ea si intreab-o daca vrea si ea sa fie cu tine daca nu asta e nu i place de tine.

| samananca explică:

Mercy mult sper ca raspunsurile voastre sa-mi fie de folos

| Bobo893 a răspuns:

Cel mai simplu e sa fii tu, si daca fetei o sa ii placa, iti da ea de inteles. Eu nu cred ca trebuie sa te dai "in spectacol" ca sa cuceresti pe cineva.