| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc. m-am hotarat la brunet, dar nu stiu cum mi-ar sta.eu am tenul mai ciocolatiu iar parul un castaniu inchis. oare mi-ar sta bine?

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Eu cred ca o sa iti stea bine, dc nu...

| mari_3334 a răspuns:

Eu postasem intrebarea dar nu eram logata.
mersi pentru sfaturi.maine ma duc sa iau un nuantator sa vad daca iasa ceva. daca imi place ma vopsesc daca nu raman la culoarea mea naturala.
dïïannè °↓♥ trimite-mi un mesaj cu id-ul tau

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

S eu sunt la fel ca tinehee hee m.am facut eu.bruneta.si nu. mi sta bine:* nu te face.ca noi avem tenurile inchise si se vede aiureahappy eu m.am facut iar kuloarea pe care o aveamhappy castaniu inchishappy:*:*:X sper sa te tii de sfatul meu.ramai asa cum esti:*:*:*:X fundissa>?batting eyelashes poate imi lasi id mai vbbatting eyelashes