| alinamaria11 a întrebat:

As vrea sa merg in excursie de 2 zile cu diriga... unde am putea sa mergem, stau in Ramnicu Valcea...happyscrieti un traseu primul traseu complex(care sa contina ce sa facem unde mergem primeste funda la aprecierea mea

3 răspunsuri:
| Necste a răspuns:

Poi un judet frumos este Brasovul. Aveti ce vedea acolo. Va puteti da cu telecabina sa vedeti tot orasul, puteti vizita : Biserica Neagra, Prima scoala romaneasca, Piata sfatului este fostul unde centru unde sunt multi porumbei, puteti vizita in Bran : castelul bran in Rasnov cetatea rasnov care sunt niste locuri minunate si intereseante despre trecutul nostru. regi si chesti interesante. In bran puteti merge la castelul de groaza unde o sa va speriati laughing. Puteti merge intre prapasti in Piatra Craiului unde veti avea parte de privelisti minunate. Sper sa veniti la Brasov este un loc minunat. happy

| alinamaria11 explică (pentru Necste):

Dar unde am putea sa ne cazam?

| Necste a răspuns (pentru alinamaria11):

Poi va puteti caza in zona branului sau eventual prin tohanul nou la o pensiune ceva happy