| JustMaria a întrebat:

In ce tara ai vrea sa mergi? Eu mi-as dori sa merg in London. Acolo e superb!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Cred că cel mai mult mi-aș dori să trăiesc în Germania (München). Îmi place atât mentalitatea nemților, cât și limba. Germanii sunt sunt un popor liniștit, modest, nonviolent și civilizat. Iubesc curățenia și natura punând mare preț pe reciclarea gunoiului.
Într-adevăr, se muncește mult în Germania (inclusiv sâmbata), însă salariul este pe măsură. Singura problemă este chiria, care e foarte mare, însă dacă ai noroc să ai rude pe acolo sau o susținere de orice fel, te-ai aranjat!
Orașul este ales subiectiv. Sunt microbistă, iar Bayern München e echipa mea de suflet rolling on the floor.
Sunt de acord și cu alegerea ta. Anglia este printre țările mele preferate, de asemenea.
Numai bine!

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Sunt mai multe tari pe care mi-as dori foarte mult sa le vizitez, printre care Finlanda, Norvegia, Marea Britanie, Egipt, Germania, Japonia, SUA (Seattle, Los Angeles, San Francisco, Miami, New Jersey etc.), Italia etc.

| dyav0litza a răspuns:

Vegas, baby

| fluture156 a răspuns:

Eu cred ca as vrea sa merg in L.A. :*

| ogarunebuna a răspuns:

Eu as vrea sa merg in toata lumea