| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a întrebat:

As vrea sa-mi fac un jurnal si am cateva intrebari. Ce caiet ar trebui sa-mi iau? Cum il pot infrumuseta sau sa-l faca sa para original? Ce le mai bune si originale idei funda! Raspunsuri rapide plizz

2 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Jurnaul e ceva intim si e foarte bine ca-l faci.

Te ajuta sa-ti monitorizezi gandurile si chiar sa te descarci atunci cand ai probleme.

Il infrumusetezi exact cum vrei tu, asta daca vrei sa ramana privat nu ceva public.

| teonikfrumusik a răspuns:

Mie mi se pare ca nu noua ar trebui sa ne ceri sfaturi deoarece tu stii cel mai bine.Si,in plus, ar trebui sa te cunoastem mai bine pentru un raspuns bun.I'm so sorry.