| Papp_Francesca_1976 a întrebat:

Ce intrebari ii pot pune unui baiat?
Raspunsuri rapide si originale.
P.S: Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm,eu de obicei sunt o fire vorbareata,mai ales cu fetele (mess facebook,realitate) poti sa pui intrebari despre trecutului lui.ce ii place sa faca.ce nu ii place sa faca.ce muzica, filme, chesti de genu poti sa intrebi, dar eu zic sa va intalniti mai mult in realitate, ai sa vezi ca o sa aveti ce vorbi.Succes.

7 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Trebuie sa stii mai multe despre familia lui, cum invata la scoala, ce vrea sa fie cand va fi mai mare, ce ii place sa faca, ce obiceiuri are... Intrebarile sa fie mai pe ocolite nu direct. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,totul vine de la sine. daca va placeti amandoi. daca aveti conversati ceau cf? uite bine, tu? si gata.e cam sec..s.ar putea sa nu te placa(mess, facebook) dar in realitate totul vine de la sine..fii normala ca si cu prietenele tale, prieteni tai..nu e mai presus decat tine cu nimic, e om si el.Bafta

| Papp_Francesca_1976 explică (pentru anonim_4396):

Chestia e ca suntem impreuna de o saptamana si vreau sa-l cunosc mai bine si nu mai stiu ce intrebari sa-i mai pun.

| Papp_Francesca_1976 explică (pentru anonim_4396):

Mersi! Vom iesi maine seara la un film. M-ai ajutat mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Papp_Francesca_1976):

Hmmm,eu de obicei sunt o fire vorbareata,mai ales cu fetele (mess facebook,realitate) poti sa pui intrebari despre trecutului lui.ce ii place sa faca.ce nu ii place sa faca.ce muzica, filme, chesti de genu poti sa intrebi, dar eu zic sa va intalniti mai mult in realitate, ai sa vezi ca o sa aveti ce vorbi.Succes.

| Green66 a răspuns:

Dacă vrei să-l cunoşti mai bine atunci ar trebui să vă intâlniţi. Doar tu ştii ce-ţi doreşti (sau ar trebui să ştii) şi în funcţi de asta şi de situaţie pui intrebarea.

| Papp_Francesca_1976 explică (pentru Green66):

Vom iesi maine la un film

| Papp_Francesca_1976 explică:

Chestia este ca suntem impreuna de o saptamana si vreau sa ne cunoastem mai bine. Vorbim in fiecare zi pe facebook si nu mai stiu ce intrebari sa-i pun.