| RealLife a întrebat:

As vrea sa-mi pun un piercing in zona barbiei. credeti ca este un pacat? si va rog nu ma luati la misto pentru. ca si daca ai tatuaj inseamna ca ai pacatuit pentru. ca Dumnezeu ne vrea sa fim natural. oricum un piercing nu cred ca imi va lasa semn pe viata. ce credeti?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este păcat şi să îţi faci găuri în urechi.Pentru că modificăm creaţia lui Dumnezeu. Dacă El credea că este bine să avem eram înzestraţi cu găuri în urechi, în buric, în bărbie, în sprânceană ş. a. m. d. Am avut şi eu... dar asta e.

pa, pa.

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu am multe piercinguri in urechi+in nas.(urechile pline de cercei)
Am auzit ca este pacat... dar na, nu prea ma intereseaza asta, ca pana la urma urmei, toti avem pacatehappy

Baftabig grin

| Ady00pk a răspuns:

... Da e pacat! nu ai voie sa porti cerceri, bijuterii, tatuaje etc.
Dar in ziua de astazi toti avem pacate

| Rebecca19956 a răspuns:

Pai cred ca este misto sa ai piercing mai ales prin jurul gurii ...si u cred ca este un asa mare pacat.winking