| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa scriu niste povesti, insa nu stiu despre ce sa scriu. imi spuneti niste titluri care sa ma inspire? funda! multumesc anticipat! la revedere!

Răspuns Câştigător
| guitarplayer666 a răspuns:

Pentru inceput nu ai de unde sti daca oamenilor le va placea sau nu, cine stie... Dar daca tot vrei :
"O iubuire de Craciun" poti scrie despre o persoana care numa de craciun isi poate face o iubita si relatia nu nu tine mai mult de o luna max doua.
"Lumea mea ideala" Cred ca sti ce sa scrii la titlul acesta happy
"Papusa de carpe"
"Iar am spus ce nu trebuia"
"Parcul" Tot ceva legat de craciun
"De ce ma tot uit pe geam?"
" Mi-am descoperit imaginatia"
Daca iti sunt de folos... as dori, daca vrei sa citesc ce ai creat ^^

6 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ce zici de : Misterul padurii fermecate.

| RKFloryyST a răspuns:

Primavara ploioasa... Dragoste cu nabadaithinking

| anonim_4396 explică (pentru RKFloryyST):

Dragut,dar,ce inseamna nabadai? straight face

| RKFloryyST a răspuns (pentru anonim_4396):

Acces de furie, de mânie.A băga (pe cineva) înnăbădăi a înspăimântaa face să-și piardă calmul, stăpânirea de sine.

| guitarplayer666 a răspuns:

De ce nu scrii despre viata ta?

| anonim_4396 explică (pentru guitarplayer666):

Nu cred ca oamenilor le-ar placea viata mea amarata. sad alte idei? chiar vreau sa scriu, am multe imaginatie dar.nu am un inceput.nu am idei de titlu.

| guitarplayer666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru inceput nu ai de unde sti daca oamenilor le va placea sau nu, cine stie... Dar daca tot vrei :
"O iubuire de Craciun" poti scrie despre o persoana care numa de craciun isi poate face o iubita si relatia nu nu tine mai mult de o luna max doua.
"Lumea mea ideala" Cred ca sti ce sa scrii la titlul acesta happy
"Papusa de carpe"
"Iar am spus ce nu trebuia"
"Parcul" Tot ceva legat de craciun
"De ce ma tot uit pe geam?"
" Mi-am descoperit imaginatia"
Daca iti sunt de folos... as dori, daca vrei sa citesc ce ai creat ^^