| NinjaMan1853 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un site pe care sa scriu si eu diferite povesti, basme, poezii.Dar in afara de ucoz.ro.Scuze pentru categorie.Multumesc anticipat!

PS:Funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in emailurile tale si confirma adresa de email. Vezi ca ai un email de la wattpad->intra in el si da click pe acel link.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

SCRIE povesti aici - http://www.wattpad.com/

Succes!

| NinjaMan1853 explică (pentru neluL):

Nu ma lasa sa ma inregistrez.Ma tot pune sa retrimit adresa de email.

| neluL a răspuns (pentru NinjaMan1853):

Intra in emailurile tale si confirma adresa de email. Vezi ca ai un email de la wattpad->intra in el si da click pe acel link.