| RAY a întrebat:

Ce fel de prietenie poate exista intre o fata si un baiat? Ma refer cat de profunda

6 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu prea exista prietenie între un bărbat și o femeie decât dacă unul dintre ei este pe invers. Fără supărare dar asta este adevărul. Ori sa va vedeți ca pe niște frati dar nu prea cred.

| RAY explică (pentru AndreeaDeea221998):

De acord

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru RAY):

Dacă ai putea oferii ceva mai multe detalii la întrebare (aici fac referire dacă ai pus întrebarea cu scopul de a o cucerii pe "prietena" ta) as putea încerca să te mai ajut dacă consideri ca ai nevoie. Sper ca te am ajutat?

| RAY explică (pentru AndreeaDeea221998):

Eu vreau sa citesc observari personale atat, daca vrei vb si de experientele mele desigur

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru RAY):

Putem discuta despre orice îți face placere atâta timp cât discutam civilizat. Câteodată este bine sa luam în calcul și părerile altor persoane dar totuși sa ne ascultam propriile instincte. Dacă greșesc, vreau sa greșesc pe "barba mea" (cum se spune)!

| SexyBalauru a răspuns:

Cu cat mai mare o ai cu atat e mai profunda.