| FaraNume1245 a întrebat:

As vrea sa urmez o facultate de Informatica. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai doua variante mari si late Fie o facultate de Informatica la una din marile universitati ale Romaniei (Iasi, Bucuresti, Cluj) fie la Automatica si Calculatoare daca te pasioneaza si partea de hardware, electronica, robotica

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bafta. sugestii legat de ce vrei?

| FaraNume1245 explică (pentru suntserios):

Mersi de urare laughing
Sugestii legate de o facultate?

| FaraNume1245 explică (pentru suntserios):

Mi-ar placea mai mult Automica si Calculatoare, alea cam unde ar fi? Prin ce orase?

| suntserios a răspuns (pentru FaraNume1245):

In marile centre universitare

| suntserios a răspuns (pentru FaraNume1245):

Pai ai doua variante mari si late Fie o facultate de Informatica la una din marile universitati ale Romaniei (Iasi, Bucuresti, Cluj) fie la Automatica si Calculatoare daca te pasioneaza si partea de hardware, electronica, robotica

| RagnarokR a răspuns:

Bucuresti, Cluj sau Iasi. Alea sunt cele mai bune.