| larisuk_2106 a întrebat:

As vrea sa va intreb c parere aveti despre reluarea unei relatii incheiate? Credeti ca va-ti simti la fel ca prima data?

Răspuns Câştigător
| larisuk_8791 a răspuns:

Buna.larisuk.eu zic ca ar fi foarte bine avand in vedere ca deja va cunoasteti si sti ce ii place si ce nu. eu zic ca te vei simti multtt mai bine ca prima data.mai dai o sansa...

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. E o prostie.Mereu va plana in aer motivul fostei despartiri si la prima cearta va veti atunca reciproc in fata reprosurioh go on

| ATHOS a răspuns:

Sanse minime!

| scumpete a răspuns:

Cred ca o sa fie mult mai bine deorarece va cunoasteti si puteti sa o luatzi de la kapath. Stiind acum ceea ce va deranjeaza unul la altul.

Mi se pare destul de Ok.

| lavinik a răspuns:

Da de ce nu cred ca o sa fie mult mai bine ca prima data

| Gabitza_4589 a răspuns:

Poi daca acele persoane se iubesc cu adevarat se pot simnti si mai bine ca prima data. Parerea mea