| Eus3b1u995 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva, pentru a detine pistoale gen :Glock 17, Glock 34, s-au arme de asalt gen M4A1 produs de AR15, iti trebuie doar permisul de port arma? As vrea sa devin colectionar de aceste arme si sa le testez intr-un log amenajat special de mine cu tinte practice.Scuzati categoria, rog doar oamenii seriosi sa raspunda.

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Nu ai nevoie de permis de port arma pentru aceste arme.Si eu am un Glock.