| AnaaMaria1995 a întrebat:

As vrea sa va pun urmatoarele intrebari: "Operatia de rinoplastie se poate face dupa varsta de 16 ani? Daca da, in ce consta aceasta operatie, cum va fi perioada post-operatorie si cam cat costa o astfel de interventie chirurgicala in Pitesti sau Bucuresti?

Va multumesc anticipat tuturor celor care imi raspundeti la aceste intrebari love struck!

Răspuns Câştigător
| dulcikaaa a răspuns:

Pai poti sa te operezi dupa 16 ani Mulţi chirurgi preferă să nu opereze adolescenţi decât după ce aceştia au încheiat perioada de explozie de creştere – fetele în jurul vârstei de 14-15 ani şi puţin mai târziu pentru băieţi.si suma nu stiu dar ma gandesc ca pe la 1000 de euro cam asa cre... sper ca ti-am fost de ajutor