| EmoZack13 a întrebat:

As vrea si eu niste modalitati simple/eficiente de sinucidere. rog seriozitate!~! urgeeen!crying

Răspuns Câştigător
| ?epe?u a răspuns:

Asculti Justin Bieber ori te apuci sa citesti Luceafarul.

10 răspunsuri:
| Laura1102 a răspuns:

Dece vrei sa mori cand viarta e asa frumoasa? chiar daca sunt momente in care vei sa mori si eu am trecut prin asta dar gandeste-te bine la ce faci pentru-ca nu o sa mai poti da inapoi

| EmoZack13 explică (pentru Laura1102):

Ee totul mult prea greu ca un grafic ce coboara in jos pe zi ce trecesad

| DonAnonymius a răspuns:

Spânzurare.Aruncare de pe o clădire.Luare de otravă. Asfixiere. Tăierea gâtului.

| Sonniiaa a răspuns:

Urca-te pe un stalp de inalta tensiune. Arunca-te in fata unui tir/tren/masina. Arunca-te in cap de la 10. Da-te cu capu' de pereti. Du-te la zoo in cusca cu lei. Taie-ti venele. Da-ti foc. Spanzura-te. Inghite un pumn de medicamente.

| AnyAnA99 a răspuns:

Din nou un nebun/a...Mai, ce nu intelegeti, nu va mai ganditi la asta, bucurati-va de viata!

| MLSS a răspuns:

Toate.s dureroase.mai bine numai lasa
:*****

| SkyGuy a răspuns:

Retard

| Ramonnaaa a răspuns:

Doamne fereste! Cum se poate sa iti vina ideea sa te sinucizi?! Oricate probleme ai, viata e frumoasa si trebuie traita. Chiar nu ii inteleg pe cei care vor sa isi puna capat vietii!

| EmoZack13 explică (pentru Ramonnaaa):

Totul se duce incet de rapa in jos alta solutie ne exista in cazul meu

| WhoAreYou a răspuns:

Altu' care se crede emolău. Dacă nu faci în direct cu OTV-ul în faţa blocului sinuciderea nu eşti tru, bă.