| anonim_4396 a întrebat:

Salut, prietenul meu vrea sa se convinga ca inca mai sint virgina si mi-a propus sa mergem impreuna la ginecolog, as vrea sa stiu ce proceduri iti face medicul pentru a vedea acest lucru?
s'au propuneti alte modalitati pentru ai dovedi ca inca nu mi-am inceput viata sexuala! rog seriozitate

1 răspuns:
| sunshine_4741 a răspuns:

Fa tot ce poti sa nu ajungi acolo.eu am fost si am crezut ca mor de rusine cand m-a pus sa ma dezbrac in fata unui doctor