| LoveIsTheAnswer a întrebat:

As vrea si eu niste site-uri daca se poate care sa ma ajute sa invat sa dansez pe muzica populara, caci vreau neaparat sa invat caci nu ma pricep deloc multumesc mult de tot love struck kiss

3 răspunsuri:
| hastemele a răspuns:

Eu am cautat pe youtube. si m-am pregatit inainte de nu-ti, incearca si tu. nu ti-ar strica sa ai si un partener in timpul vizionarii

| hastemele a răspuns:

Inainte de nuntzi

| hastemele a răspuns:

Eu am spus ca site-ul ala este inutil si plin de idioti care incearca sa se dea interesanti prin raspunuri idioate. trebuie sa trimiti mesajul STOP scris cu litere mari la numarul 100 si n vei mai fi deranjat cu mesaje de la Orange