| popclaudiu45 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cand va merge tara aceasta bine si ce viitor vor avea copii in romania?//?

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Pai peste 4-5 ani schimbam conducatorul si poate va fi ceva mai bine. dupa parerea mea cred ca peste 10 ani va incepe sa se cun ca e atat de frum si ca merita sa se faca ceva in ea. in ceea ce priveste copiii nu cred ca se va schimba prea multe. adica calculatorul va domina, scoala va fi dusa de rapa, multi orfani, multe lucruri grele in viata si cam atat. asta e parerea mea, un copil de 15 ani

4 răspunsuri:
| oanawww45 a răspuns:

@olly13 - Sa speram happy dar mai e mult de asteptat...

| olly13 a răspuns:

In mai putin de 10 ani tata aceasta isi va reveni si va fi o mare putere economica atunci sopii vor avea viitor

| erik a răspuns:

Nu stiu.Sunt multi orfani nelegitimi sau orfani de meserie care se descurca.

| BiaBubulina a răspuns:

Draga claudiu tara noastra nu va merge niciodata bine. Poate dupa ce vor muri presedintii acestia si vor veni altii cu cap. Cel putin, macar sa vina unii care au cap si sa gandeasca cu el.ca,"degeaba ai cap, daca nu ai creier". asa ca poate va veni unul da pana atunci nu stiu.mai rau de atat n-are cum sa fie.sa taie banii? sa ia spaga pentru el? sa se faca o lege sa se umble inchiloti pe strada? daca nu ai casa la moda afara din ea? daca nu esti de bani gata, in inchisioare laughing, pai da chiar asa e rolling on the floor si cel mai rau sa fie tiganii ordonati deci le asa greu sa ii puna intr-un loc al rau, pff cum zicea o persoana apropiata: "eu iasi inchide intr-un oras al lor sa se numeasca Tiganii si sa nu intre nimeni sai tina cu un gard de trei metri si sa intre unu sa ii hraneasca ca tara asta a juns asa din cauza lor asa mizerabila" aseara niste tiganii dadeau cu bulgarii si veneam de la bunici cu mama si dadeau cu bulgari in noi pa cum sa nu te enerveze boraturile naibii a?