| bobo450 a întrebat:

De cand am venit in Romania, internetul de pe cartela(Orange) merge foarte prost, mult mai prost ca inainte sa fi plecat din tara. As vrea sa stiu cum il pot repara.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu suni la Orange?

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ne poti oferi, te rog, numarul tau de telefon, pentru a verifica si noi situatia?
O zi buna,
Orange Helper

| bobo450 explică (pentru OrangeHelper):

+40754268691
Imi apar chiar si reclame din Italia. Acolo am folosit cartela Vodafone.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Suni la Orange si ii spui problema ta. Nu cred ca il poti rezolva tu din telefonul tau, pentru ca asa s-ar putea sa fie semnalul