| Bogdybgd a întrebat:

Ascult hip-hop, mă imbrac larg (blugi, hanorace, sepci, tricouri) şi multe altele. Port bocanci, high sneakers.
Lumea are o atitudine critica fata de mine, in liceu, pe strada sau in localuri. Se uita insistent.
De ce? Ce e asa de neobisnuit?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea se uita stramb la orice ce-i diferit de ei.

| Anananaaaa a răspuns:

Boon, deci ideea e ca in Romania lumea e ingusta la minte, adica prea comunista pana si in zilele noastre. Lor li se pare neobisnuit sa vada un baiat in genul tau. Pana la urma nu am fost obisnuiti cu asa ceva si e mai greu adica... tineretul intelege, dar stiu cum e sa mergi pe strada si sa se uite toata lume ala tine.
ps. sa nu te mai intereseze de ceilalti. daca tie iti place, asta e, e viata ta nu a lorbatting eyelashes

| Bogdybgd explică (pentru Anananaaaa):

Nu-s un exemplu' de urmat. Da' nici un om de care să te feresti ca pana la urma nu fac rau la nimeni. Asta e. Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul. ma deranjeaza, da' n-am ce sa fac.

| Anananaaaa a răspuns (pentru Bogdybgd):

Stiu straight face

| hiphop00000 a răspuns:

Tu nu trebuie sa asculti la lume..fi cine vrei sa fi..si e f smecher ca asculti HH si te imbraci ca aatare.Si eu ascult HH happy