| Bogdybgd a întrebat:

Ma imbrac larg cam din 2008 (am 17 ani). Sunt ascultator de hip hop si pasionat de aceasta cultura. Lumea ma cunoaste asa, de la colegi pana la prieteni si fete, dar vreau sa ma schimb (cred ca e vorba de maturizare). voi ce parere aveti? Sa ma schimb, sau sa raman asa?
Am hanorace largi, blugi largi, tricouri XL sau XXL sepci fullcap si snapback. parca nu as vrea sa renunt pentru ca asta ma face original si diferit de restul lumii.dar lumea ma priveste ciudat si sunt facut drogat si golan.
Ce tinunta sa incerc care sa ma reprezinte?
Am parul scurt, sa imi fac freza?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

La freza procedezi cum crezi tu ca iti sta bine, iar la partea vestimentara poate e momentul sa schimbi ceva, incearca stilul casual, nu e mult diferit dar trebuie sa fie pe marimea ta. Sa ai in vedere ca peste cativa ani va trebui sa te angajezi, multi tin cont de cum arati cand dai un interviu de angajare.