| Doryancik a întrebat:

Aseara am visat un vis, cum ca eu si un coleg de clasa care il plac mult stateam pe o scara si ascultam muzica la casti sub cerul liber. As vrea sa intreb ce inseamna acest vis? + ca el are o prietena.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil te-ai gandit la el prea mult si de aceea l-ai visat sau in subconstientul tau ai vrea sa se intample scene de genul asta

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimic, visele sunt vise nimic mai mult!

| Roxx123 a răspuns:

Pai,visul ar putea avea o semnificatie, dar sa stii ca faptul ca visam persoana iubita nu e neaparat un semn, ci doar un reziltat al subconstientului nostru, faptul ca ne dorim enorm acest lucru ne imfluenteaza!:*