| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut. Am visat din nou un lucru ciudat si poate doar dramatizez eu,dar nu as vrea sa se intample asta in realitate
Deci,colegul meu despre care am tot vorbit e bun prieten si cu un alt coleg si intram pe apel toti trei si vorbim sau ne jucam jocuri video. Toti ne intelegem foarte bine,dar am visat ceva ciudat.
Am visat ca colegul meu s-a enervat pe acel coleg(nu mai stiu din ce motiv,nu retin bine unele vise) si s-a dus la el in casa si ar fi otravit toata casa,iar in urma otravirii acel coleg ar fi murit acolo. Nu imi venea sa cred,pentru ca eu nu il stiam asa,sa omoare. Dupa am visat ca stateam de vorba cu colegul meu si imi spusese ca ii pare rau pentru ce a facut sau ceva de genul si eu plangeam acolo. E vreun semn? Sa aiba legatura cu faptul ca aseara am incercat sa fac un ritual de purificare,iar pietrele alea le-am pus in forma de stea din aia satanista,pentru ca nu aveam nici o alta idee? Nu am zis nimic satanic sau ceva,doar am pus muzica din aia de purificare a chakrelor si purtam la gat un lantisor cu Evil Eye. Nu stiu, ma gandeam ca poate are legatura si nu as vrea sa se intample ceva pentru ca eu tin la colegul respectiv. Voi ce credeti ca inseamna visul asta?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E vreun semn? Nu.
Sa aiba legatura cu faptul ca aseara am incercat sa fac un ritual de purificare, iar pietrele alea le-am pus in forma de stea din aia satanista, pentru ca nu aveam nici o alta idee? Nu are legătură.
Voi ce credeti ca inseamna visul asta? Nimic.
Stea satanistă, purificarea chakrelor, Evil Eye, tot nimic.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru sadrian46):

La fel sunt de parere si eu, dar eu cred ca a visat chestiile astea pentru ca atunci cand a facut ea ritualurile astea, in momentul ala mintea ei era foarte concentrata sau poate entuziasmata de ceea ce facea. De obicei visele sunt mai proeminente cand persoana respectiva are emotii intensificate de furie, extaz, frica, atentie sporita indelungata, etc.

| sadrian46 a răspuns (pentru StoicAnalysis):

De acord.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sincer, cred ca astea sunt toate prostioare din filme, iar imaginatia ta o ia razna.Visele nu reprezinta nimic, nici nu prezic nimic. Iar steaua aia satanista e o gluma obosita si ma intreb cate decenii mai dureaza pana dispare asocierea cu horror-ul.