| JustSimple a întrebat:

Asezarea in banci la examenul de la sfarsitul clasei a opta se face alfabetic?Daca da se pot face mutari?funda

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Al dracurolling on the floor!
Vrei si mutari tu, a? Copiere, copieresmugsmug!
Spagarolling on the floor!

| JustSimple explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu copiere da e unu care ma enerveaza si nu ma lasa sa ma concentrez.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru JustSimple):

Pai vorbeste si tu cu profesorii. Sa te mute de langa el, pentru ca te deranjeaza.

| JustSimple explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Cine o sa ma asculte? doar e examen si nu cred ca au voie daca se face in ordine alfabetica:\

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru JustSimple):

Asta cam asa e. Dar trebuie sa fie un prof/a cu care mama/tatal tau sa se inteleaga mai binehee hee, ar putea vorbi cu ea/el. ii pot duce o atentie ceva. Bineanteles ca trebuie ca proful/profa sa aiba totusi o pozitie in scoala ta. Nu prea stiu ce sa zic.

| LavsKitty a răspuns:

Da, se face alfabetic. O sa fie pe usa lista, si numarul bancii. Si nu se fac mutari laughing).

| Addeeee a răspuns:

Nu, nu se face alfabetic. Si nu, nu se pot face mutari!laughing

| Bitter a răspuns:

Mutarile sunt facute alfabetic si fara mutari.Mutarile sunt imporiva regulilor.

| radu75 a răspuns:

Nu. Categoric nu, te asigur!

| roxyrox1 a răspuns:

Da asezarile se fac in ordine alfabetita si nu se pot face mutari...