| Dina a întrebat:

Aspectele negative si pozitive pe care le-ati observat de mai multe ori la prietenii vostri din zodia gemeni(ar fi de dorit sa se refere mai mult la persoanele din aceasta zodie de sex feminin).

Răspuns Câştigător
| kiss1702me a răspuns:

Toate persoanele pe care le cunosc eu in zodia gemeni (trei fete si doi baieti) sunt cu doua fete.

| Dina explică (pentru kiss1702me):

Vreau sa te intristez, din pacate nu cu doua, cu zece)
Multumesc de raspuns))

| kiss1702me a răspuns (pentru Dina):

Haha... da! Eu am vrut sa fiu draguta laughing)

| Dina explică (pentru kiss1702me):

))

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu pot să cred că în 2013 încă mai există oameni atât de lipsiți de viață încât să creadă în zodii.

| Dina explică (pentru Wøodenpints):

Invata-te,daca nu poti sa crezi))

| nowar a răspuns:

Hm,am avut cativa colegi atat fete cat si baieti. Nu prea stiu ce sa zic thinking nu am fost atenta sa analizez fiecare miscare a celor din aceasta zodie, dar mi se par putin superficiali si barfitori ( nu stiu de ce laughing, dar asa mi s-a parut ) astea ca defecte.Aspecte pozitive thinking faptul ca sunt amuzanti, sociabili, le plac lucrurile noi si se adapteaza usor in diferite situatii.